Floristické dílny / kurzy /semináře/ workshopy pro širokou veřejnost

Fotografie z některých seminářů ZDE 

 

Pracovní floristické semináře nejen u vás doma!

Rádi tvoříte? Chcete si vyrobit konkrétní dekoraci? Nechce se vám nikam jezdit nebo chodit? Dáte dohromady skupinu min. 7mi osob? Máte k dispozici dostatek prostoru?

Pak je možné uskutečnit rukodělný floristický seminář právě u vás doma, nebo na vámi vybraném místě. Například i jako součást dámské jízdy, aktivního víkendu apod.

 Přijedu za vámi na předem dohodnuté místo.  Vyberte si čas, který vám vyhovuje. Sami si též můžete zvolit téma, výrobek nebo materiál, se kterým se chcete naučit pracovat.

Bližší informace o volných termínech a kalkulaci ceny na telefonu, mailem, nebo přímo na prodejně Květinová inspirace.

 

Semináře pro širokou veřejnost v roce 2017

Pro druhou polovinu letošního roku jsou opět naplánovány čtvrteční, podvečerní dílny v Knihovně města Mladá Boleslav, které jsou už tradicí a těší se stále velké oblibě mezi účastníky.

Znám je již také termín celodopoledního vánočního semináře. Konat se opět bude v Pizzerii Teniscentra v Kosmonosích, kde se nám už před vánoci 2016 dostalo vřelého přijetí, luxusního občerstvení a dostatku místa pro vaše tvoření.Nedílnou součástí toho všeho je, že zde velmi dobře zaparkujete. 

K mé radosti se také opět, ještě v letošním roce, vracíme se semináři na Farmu Ptýrov. Prozatím máme již určen termín Vánočního floristického semináře (25.11.2017, od 15hod.). 

 

Obsazeno!!

Vánoční floristická dílna – živý svícen

Floristické dílna/ floristický seminář pro širokou veřejnost, začátečníky i mírně pokročilé, ve spolupráci s Knihovnou města Mladá Boleslav.

Kde: v zasedací místnosti Knihovny města Mladá Boleslav

Kdy: čtvrtek 23.11. 2017, od 18 hodin (doba trvání 1–1,5hod.)

Náplň semináře:
Vytvořte si vánoční dekoraci pro váš stůl, se svíčkami a vonnou jedlovou chvojí. Zdobit budeme tentokrát především živými květy.

Za kolik:
V ceně 339 Kč je kompletní pracovní materiál pro výrobu celé dekorace. Teoretická část a malé občerstvení. Vlastnoručně zhotovený, originální výrobek si odnesete domů.

S Sebou:
Běžné pracovní nářadí – nůžky na papír, tavnou pistoli, kleštičky na drát a ostrý nožík na seřezávání květů.
Na semináři je vždy nářadí v omezeném množství k zapůjčení.

Co na sebe:
Zvolte vhodné, pohodlné oblečení. Počítejte s možností ušpinění. Můžete též zvolit zástěru.

Rezervace místa na semináři:
Na seminář je nutné se předem přihlásit
v Knihovně města Mladá Boleslav, v oddělení pro dospělé čtenáře, vyplnit přihlášku a zaplatit kurzovné. (Kurzovné lze zaplatit i převodem.) Přihláška ke stažení také na webu knihovny. (www.kmmb.cz, tel: 326328256-7).

Hlaste se už nyní!

Minimální počet je 5 účastníků na semináři. Zrušení semináře z důvodu nenaplnění kapacity vyhrazeno.

 

Plně obsazeno!!

Vánoční floristický seminář na Farmě Ptýrov

Vyrobte si vlastnoručně, s odborným vedením, podlouhlou dekoraci na váš adventní stůl. Přijďte mezi nás a užijte si předvánoční čas v jedinečné atmosféře Farmy Ptýrov a pohodu s kávou a zákuskem.

Vánoční floristický seminář na Farmě Ptýrov

Kdy:
sobota 25.11. 2017, od 15–16,30hod.

Kde:
v zasedací místnosti Farmy Ptýrov (po schodech, proti hlavnímu vchodu, do 1.patra…)

Cena: 450Kč/os.
- v ceně semináře odborné rady a vedení, veškerý pracovní materiál, některé nářadí k zapůjčení (vlastní tavnou pistoli s sebou!!)
- malé občerstvení v podobě zákusku a kávy nebo čaje
- sleva 10% do Restaurace Ptýrov

Budeme tvořit:
podlouhlý adventní svícen s jedlí a vánočními přízdobami. K dispozici bude několik variant.

S sebou:
kromě dobré nálady a chutě tvořit, také nářadí (nůž, nůžky, kleště na drát, tavnou pistoli…) Určité množství nářadí bude na místě k zapůjčení. Doporučuji pohodlné oblečení, které lze případně ušpinit.

Na seminář je nutné se předem přihlásit a zaplatit celou částku semináře, a to na Farmě Ptýrov nebo v prodejně Květinová inspirace. Uzávěrka přihlášek 20.11.2017
Zrušení semináře z důvodů nenaplnění kapacity vyhrazeno. Minimální počet 7 účastníků!!

 

Nalaďte se s námi na vánoční vlnu. Zútulněte si svůj příbytek čerstvými květinami a novými stylovými dekoracemi. Vlastnoručně, s odborným vedením, si vytvořte vlastní originální dílka, která se vám doma neztratí. Přijďte na tvořivé dílny, do kolektivu žen, s bohatým občerstvením a pohodovou atmosférou, opět v Kosmonosech.

Vánoční floristický seminář

Určen pro širokou veřejnost, začátečníky i pokročilé

Kdy:
Neděle 19.11. 2017 , od 9 do 12 hod.

Kde:
V pizzerii Teniscentra v Kosmonosech. (Pod Koupalištěm 1066, 29306 Kosmonosy)
 www.tckosmonosy.cz
- směr hotel Galatea, který budete míjet po pravé ruce. Stále do kopce, po hlavní silnici, která se stáčí vlevo. Hned po pravé straně uvidíte restauraci s dřevěným obkladem a velkým nápisem Teniscentrum. Parkování přímo u cesty před tenis centrem. (Možnost i MHD dopravy.)

Cena:  1290Kč

- záloha při rezervaci místa 490Kč
- v ceně semináře veškerý pracovní materiál, skripta, výklad
- bohaté občerstvení
- vlastnoručně vyrobené, originální dekorace si odnesete domů
NAVÍC: každá účastnice obdrží poukázku na 15% slevu na další nákup v prodejně Květinová inspirace

Budeme tvořit:
tentokrát v přírodním duchu, za pomoci chvoje, jablíček a živých květin. Se symbolikou vánoční koule. V zelené a červené nebo bílé.
1) Věnec na dveře, průměr 25 cm, z chvoje, mechu, přírodnin a vánočních koulí.
2) Závěsnou dekoraci do prostoru v podobě koule z chvojí, opět zdobené nejen jablíčky.
3) Květinová koule jako vánoční svícen.
4) malé překvapení na víc J

S sebou kromě dobré nálady a chutě tvořit, také běžné nářadí (nůž, nůžky, kleště na drát, tavnou pistoli…) Určité množství nářadí bude na místě k zapůjčení.

 

Rezervace místa nutná. Uzávěrka přihlášek 14.11.2017

Minimální počet 5 účastníků.

Přihlášky telefonicky na tel: 728211924, mailem: obchod@kvetinovainspirace.cz nebo osobně v prodejně Květinová inspirace, Dukelská 1415, MB
Možnost platby kartou nebo převodem.

 

Čtěte pozorně

Při rezervaci místa na semináři je nutné složit zálohu (v hotovosti, kartou nebo převodem). Vaše místo je rezervováno až po složení této zálohy!
V případě zrušení vaší účasti 7 dní před vlastním termínem semináře je záloha nevratná v plné výši a pokrývá výdaje související s vaší rezervací (nákup materiálu, nájem sálu apod.) Pouze při omluvení z důvodu nemoci obdrží nezúčastněná skripta a materiál na jeden výrobek jako náhradu zálohy. Děkuji za pochopení.

Minimální počet účastníků ve skupině je 5, maximální 12. Zrušení nenaplněného termínu vyhrazeno; v tomto případě se záloha vrací v plné výši. Změna skladby výrobků vyhrazena.

 

Podzimní floristická dílna – závěsná dekorace

Floristické dílna/ floristický seminář pro širokou veřejnost, začátečníky i mírně pokročilé, ve spolupráci s Knihovnou města Mladá Boleslav.

Kde: v zasedací místnosti Knihovny města Mladá Boleslav

Kdy: čtvrtek 12.10. 2017, od 18 hodin (doba trvání 1–1,5hod.)

Náplň semináře:
Vytvořte si podzimní dekoraci, kterou budete dle předchozí volby moci použít jako dekoraci dveří nebo závěsnou do okna. Půjde především o podzimní motivy, vliesové a sisalové listy apod.

Za kolik:
V ceně 325 Kč je kompletní pracovní materiál pro výrobu celé dekorace. Teoretická část a malé občerstvení. Vlastnoručně zhotovený, originální výrobek si odnesete domů.

S Sebou:
Běžné pracovní nářadí – nůžky na papír, tavnou pistoli, kleštičky na drát apod.
Na semináři je vždy nářadí v omezeném množství k zapůjčení.

Co na sebe:
Zvolte vhodné, pohodlné oblečení. Počítejte s možností ušpinění. Můžete též zvolit zástěru.

Rezervace místa na semináři:
Na seminář je nutné se předem přihlásit
 v Knihovně města Mladá Boleslav, v oddělení pro dospělé čtenáře, vyplnit přihlášku a zaplatit kurzovné. (Kurzovné lze zaplatit i převodem.) Přihláška ke stažení také na webu knihovny. (www.kmmb.cz, tel: 326328256-7).

Hlaste se už nyní!

Minimální počet je 5 účastníků na semináři. Zrušení semináře z důvodu nenaplnění kapacity vyhrazeno.

(V případě zrušení semináře budete informováni knihovnou a peníze vám budou vráceny v plné výši. V případě zrušení vaší účasti po uzávěrce, se kurzovné nevrací a pokrývá výdaje související s pořízením materiálu a přípravou semináře.)

Uzávěrka přihlášek: v Knihovně města Mladá Boleslav v pondělí 9.10. 2017.

 

 

 

 

 

© 2011 Květinová inspirace