Dárkové kytice,

květinové koše, mísy a jiné dekorace…

…obvyklé i neobvyklé, z jednoho či několika desítek květů. Koše a kytice z hřebenů pro kadeřnice, injekčních stříkaček pro zdravotníky, tužek pro učitelky, salámů, cigaret, doutníků, bonbonů, lízátek, čokolád, čajů, kondomů a dalších, více či méně tradičních materiálů…do kytic lze zakomponovat téměř vše, dle vaší fantazie. Nezapomeňte objednat s předstihem (cca 2 dny) !!
Pokud nevíte kterou si vybrat, zde se můžete inspirovat.

Sezónní vazby a dekorace,

ze živých i sušených květin stylizované podle ročního období, svátků a různých výjimečných příležitostí.

Nejčastěji to bývají jarní a podzimní sesazované mísy a truhlíky, prostorové dekorace do bytů a kanceláří. V neposlední řadě všechny druhy dekorací s vánoční tématikou (suché svícny, adventní věnce, věnce na dveře, sušinové a závěsné dekorace do interiéru.)

Stále větší oblibě se také těší svícny ze živých květin, určené nejen na štědrovečerní stůl, které je možné si vyzvednout na základě objednávky až do 24.12.

Sušinové vazby a dekorace

trvanlivějšího charakteru,

větších či menších rozměrů, na objednávky i ve volném prodeji. Obnovy stávajících dekorací, aranžování do vlastních základů dle přání zákazníka. Do bytů, kanceláří i veřejných prostor. Některé, z mnoha našich prací.

Pieta

Kytice a dekorace

ku příležitosti rozloučení s vašimi blízkými a nebo jako zpětná vzpomínka na ně. Věnce, květinové kříže, srdce, koše, mísy a další. Nezapomeňte objednat s předstihem!!

Dárková balící služba

Krásně zabalený dárek

je vaší vizitkou i polovinou radosti ze samotného balíčku. Netroufáte-li si sami na ozdobné balení, pak jsme tu my.
Balíme dárky u nás zakoupené i vámi donesené – vánoční, narozeninové, svatební…

Dle velikosti, počtu dárků nebo náročnosti balení (svatební dary) je nutné objednat předem.
Pro inspiraci.

Facebook
Instagram